Усі бренди

Год основания: 1937
Страна: Италия
Сайт: iveco.com

«Святовит» – відома компанія на європейському ринку. Вона заснована у 1997 році, а це минуле століття, на секундочку. За 20 років плідної роботи, «Святовит» вийшов на ринки України, Росії, Казахстану, Узбекистану та Азербайджану, не враховуючи, звичайно, рідної Білорусі.

Серед крупних клієнтів «Святовит» в галузі нафтовидобування є ГАЗПРОМ, а також підприємства житлово-комунального господарства, дорожнього та інфраструктурного будівництва. Продукція компанії досить спеціалізована та складна. Наприклад, телескопічні екскаватори, телескопічні екскаватори-планувальники, різноманітні установки для горизонтального буріння.

Першочергова увага брендом приділяється системам контролю якості. Щоб не говорити довго про те, що всі спеціалісти мають достатній досвід та на кожному етапі все ретельно перевіряється, повідомимо лише один факт: «Святовит» має сертифікат якості СТБ ISO 9001. Раптом, хто не знає, це не просто гарний папірець. Це свідчить про те, що компанія відкрита для регулярних перевірок (аудиту) системи якості виробництва та продукції. А це означає що, виробництво справді на найвищому рівні.

Компанія «УкрТрак» співпрацює з білоруським виробником «Святовит», пропонуючи клієнтам його якісну продукцію. Звертайтесь – обговоримо, порадимо, підберемо, замовимо і доставимо!

Вас може зацікавити