Усі бренди

Рік заснування: 1952
Країна: Турція

«Наш секрет успіху в людях та їх прагненню досягти результат шляхом досконалого балансу між операційною діяльністю, високою якістю виконання робіт та використанням інноваційних технологій»

Kademe Atık Teknolojileri Sanayi A.Ş.

Kademe Atık Teknolojileri – одна з провідних інтегрованих компаній з управління відходами, яка є дочірньою компанією холдингу Albayrak.

  • Група Albayrak розпочала свою діяльність у 1952 році у будівельному секторі.
  • У 1982 році розширили спектр послуг до сфери транспортування персоналу.
  • У 1992 році в Туреччині були створені перші приватні компанії з управління відходами. У багатьох містах Стамбула розпочато роботу зі збору відходів.
  • У 2004 році був придбаний тракторно-моторний завод TUMOSAN.
  • Компанія Kademe розпочала виробництво у машинобудівному секторі в 2011 році.

Спеціалізується на виробництві різних розмірів та типів вакуумних підмітальних машин, компактних вакуумних підмітальних машин, електричних підмітальних машин, причіпних підмітальних машин типу ліфта, а також виготовляє пральні машини для контейнерів, сміттєвих контейнерів та гідравлічні ущільнювачі сміття.

Штаб-квартира Kademe знаходиться в Стамбулі, а виробнича лінія базується в промисловій зоні м. Конья. Виробничі потужності займають 20 000 м² закритих та 1 000 000 м² відкритих приміщень.

Kademe здійснює свою діяльність відповідно до безпекових та екологічних норм. Впродовж багаторічного досвіду успішно керує виробництвом, маркетингом та сервісним обслуговуванням. У своїй щоденній діяльності прагне досягти досконалості у пропонованій продукції, щоб задовільнити сподівання споживачів і запропонувати товари за привабливою ціною.

Завдяки використанню інноваційних технологій, високій продуктивності обладнання та відмінній якості, займає лідерські позиції на ринку.

В ході співпраці з компанією Kademe вона зарекомендувала себе, як надійний партнер, відповідальний постачальник продукції, як компанія, яка працює на принципах прозорості з високими стандартами виробництва та обслуговування.

ТОВ «УКР ТРАК» розділяє принципи роботи компанії Kademe і зараз являється її представником на території України. В нас можна придбати сміттєвози Kademe на різних шасі. Також з радістю обговоримо можливість придбання іншої техніки Kademe з її асортименту.

Вас може зацікавити

Компактна підмітально-прибиральна машина AGA 2100

Марка

Обсяг резервуара для води, л

Марка

Обсяг резервуара для води, л

Підмітально-прибиральна машина KADEME ISUZU

Тип КПП

Обсяг резервуара для води, л

Шасі

Марка

Тип КПП

Обсяг резервуара для води, л

Шасі

Марка

Сміттєвоз із заднім завантаженням 16 куб. м. KADEME-16 на шасі ISUZU GIGA

Тип завантаження

Шасі

Країна виробник

Марка

Об'єм кузова, куб. м

Тип завантаження

Шасі

Країна виробник

Марка

Об'єм кузова, куб. м