Усі бренди

Комерційні та вантажні автомобілі JAC від офіційного дилера в Україні

Рік заснування: 1964
Країна: Китай
Сайт:

«Better productbetter world» (Кращий продукт, кращий Світ) – цією фразою описує себе компанія, яка більше 50-и років на ринку автомобілебудування. Вантажні автомобілі, автобуси, легкий комерційний транспорт та легкові автомобілі являються спеціалізацією China Anhui Jianghuai Automobile Co., Ltd (JAC).

В теперішній час Компанія JAC Motors експортує свої автомобілі майже у всі куточки Світу – у більш чим 120 країн. А ще 14 заводів і більше ста салонів, що виготовляють та поширюють продукцію компанії.

А починалось все із 1964 року – року заснування. Поступового збільшення обсягів виробництва, яке зараз становить більш чим 700 тисяч штук техніки та пів мільйона двигунів у рік. Далі – створення першого дослідницько центру за межами країни – в Італії, м. Турин. Потім відкрився ще один у столиці Японія. Постійний контроль та вдосконалення якості і управління дало змогу компанії JAC отримати звання «Найбільш конкурентоздатний бренд на ринку», «Національний знак якості», «Рекомендований бренд для експорту» від Міністерства торгівлі, Китайської Торгівельної Палати по імпорту і експорту машин і електронної продукції, Центрального Управління Контролю Якості, Сан-епідем станції КНР. І це далеко не повний список усіх досягнень і нагород Компанії.

За останні декілька років Компанія JAC запроваджує новітню систему якості у виробництві автомобілів відповідно до світових норм і стандартів. Впроваджує стандарти по управлінню якістю за допомогою наукового підходу та оптимізовує методи перевірки(тестування) обладнання і методи виготовлення, гарантуючи якість продукції світовому рівню. Зараз Компанія і надалі розвиває систему якості та всебічно підвищує її рівень на заводах. JAC зміцнила корпоративну культуру та впровадила ідею якості менеджменту.

“Якість обслуговування є основою виживання та розвитку на автомобільному ринку “ -працівники Компанії у цілому світі дотримуються цієї ідеології для забезпечення якісного рівня просування продукції.

Вас може зацікавити

Розпродаж

JAC T6 Пікап 4х4

Колісна формула

Тип КПП

Марка

Колісна формула

Тип КПП

Марка

Аварійно-ремонтна машина JAC N120 New

Марка

Кількість місць у фургоні

Колісна формула

Марка

Кількість місць у фургоні

Колісна формула

Автогідропідйомник 18 м Oil & Steel Scorpion 1812 H на шасі JAC N-56

Висота підйому, м

Тип підйомника

Шасі

Колісна формула

Країна виробник

Тип КПП

Марка

,

Висота підйому, м

Тип підйомника

Шасі

Колісна формула

Країна виробник

Тип КПП

Марка

,