Лізинг на вантажні, комерційні авто та спецтехніку є популярним варіантом фінансування для бізнесу, що потребує транспортних засобів для перевезення товарів або виконанню певних завдань. Якщо Ви знаходитеся у пошуку вигідної пропозиції лізингу на вантажні авто, ми раді Вам допомогти.

Компанія УКР ТРАК співпрацює з провідними фінансовими установами, що надають лізингові послуги на вантажні авто різного типу та марок. Ми гарантуємо нашим клієнтам індивідуальний підхід та кваліфіковану консультацію щодо вибору оптимального варіанту лізингу.

Наші переваги:

  • Широкий вибір вантажних автомобілів різного типу та марок
  • Різноманітні умови лізингу, включаючи суму авансового платежу, строк та розмір щомісячних виплат
  • Гнучкі умови договору, які можуть бути пристосовані під потреби кожного клієнта
  • Швидкий та простий процес оформлення договору лізингу
  • Кваліфікований та досвідчений персонал, який допоможе з вибором оптимального варіанту лізингу та відповість на всі запитання

Не витрачайте більше часу на пошук вигідної пропозиції лізингу на вантажні авто. Зверніться до нашої компанії та отримайте найкращу пропозицію, що підходить саме Вам. Ми гарантуємо високий рівень обслуговування та якість послуг.

Наші партнери

Документи для завантаження

pdf-icon

умови кредитування

pdf-icon

умови лізингу

Часті питання

Є декілька банків-партнерів з вигідними умовами кредитування або лізингу. Звʼяжіться з нами для більш детальної консультації

Вимоги можуть змінюватися в залежності від лізингової компанії та конкретної угоди. Якщо ви розглядаєте лізинг вантажної техніки, краще звернутися до банку або лізингової компанії, щоб дізнатися більше про їх вимоги та процес отримання лізингу.

Лізинг вантажної техніки має кілька переваг порівняно з покупкою. По-перше, вам не потрібно вкладати значну суму коштів в покупку техніки, оскільки ви платите лише за її використання на певний термін. По-друге, у вас є можливість оновлювати техніку на більш сучасну, коли закінчується договір лізингу. По-третє, у вас є можливість отримати податкові вигоди, такі як зниження податкових відрахувань за оплату лізингових платежів.

Після закінчення терміну лізингу ви можете повернути техніку лізинговій компанії або придбати її за вартістю, визначеною в договорі лізингу. Якщо ви вирішите купити техніку, вам доведеться сплатити залишкову вартість, яка може бути відсотком від вартості техніки на початку договору.

Потрібна консультація?

Наші фахівці проконсультують Вас з
будь-яких питань у будні з 9:00 до 18:00

095 333 99 33