компанія укр трак

Ми – компанія «УКР ТРАК». Основний вид нашої діяльності – торгівля автомобільною технікою… Приблизно так мала би починатися інформація про нас, якби ми були звичайним підприємством, яке «просто продає автотехніку». Але ми – не зовсім такі як більшість, тому й розповімо про себе дещо інакше. Справа в тому, що наша місія – не просто продати, щоб заробити і забути. Ми хочемо, щоб замовники, які звернулись до нас хоча б раз, були щасливі. Адже задоволений покупкою клієнт – щасливий клієнт. І кожному – своє щастя :). Ви - невеличкий приватний підприємець і вам потрібна вантажівка? Жодних проблем: наш менеджер порадить, підкаже з власного досвіду, порахує замовлення, відкрито поспілкується, по-дружньому, так би мовити. Ви - крупна міжнародна компанія чи всесвітньо відомий холдинг? Ок, запросимо вас на зустріч, обговоримо всі деталі, надамо оптову знижку. Неважливо, хто ви та чим замаєтесь по життю, наші двері для вас завжди відкриті. До речі, щоб зробити нас ще кращими та не зупинятись на досягнутому, кожного дня в наш офіс на роботу приходить більше 20 працівників, що віддаються своїй справі на всі 100%. Звідки ж ми, такі просунуті та прогресивні? Невже виникли із нічого, так би мовити на порожньому місці, чи може із повітря? Насправді далеко не так.

Ми працюємо над собою, накопичуємо власний досвід, вдосконалюємся, а ще - використовуємо багатий та цінний досвід наших трьох компаній, інтереси котрих ми представляємо:

- АТ «Автотранспортник», м. Фастів, що працює на автотранспортному ринку уже 51 рік;

- ТОВ «Київський республіканський автоцентр», м. Київ, активно працюючого з 1992 року, з 2010 року офіційного дилера білоруського «МАЗ» та офіційного митного перевізника з 2007 року;

- ТОВ «Торговий Дім «КАМАЗ», м. Київ, яке визнане відомим холдингом РФ кращим в Україні за результатами роботи в 2009 та 2014 роках.

Хочете надійного партнерства – вам до нас!

Михайло Затхей фотография
Михайло Затхей
Директор
Володимир Поровай фотография
Володимир Поровай
Заступник директора
Андрій Кузнєцов фотография
Андрій Кузнєцов
Заступник директора
Сергій Афанасьєв фотография
Сергій Афанасьєв
Директор з маркетингу