Усі бренди

Рік заснування: 1955
Країна: Україна
Сайт: avtr.ua

Надійність і досвід перевірені часом – це незмінні супутники співпраці з ТОВ «ВК «Автотранспортник». До цього статусу Компанія впевнено рухалася не одне десятиліття, а починалось все у 50-ті роки.

1955 рік. У м. Фастів (Київська область) було створено АТП, яке налічувало близько 50 одиниць техніки та 70 чоловік персоналу.

Протягом 65-ти річного досвіду компанія нарощує потужності: обслуговує торгівлю, сільське господарство та промисловість 4-ох районів Київської області. За впровадження новітнього човникового методу перевезення сільськогосподарської продукції отримує державну відзнаку. З набуттям Україною незалежності, підприємство також зазнає змін – у 1993-му році трансформується в АТ «Автотранспортник». Далі відкриває для себе міжнародні перевезення – автомобілі курсують в Угорщину, Німеччину, Казахстан, Польщу. У 2007-2013 роках компанія отримує статуси офіційного дилера та авторизованого сервісного центру таких відомих виробників як «КАМАЗ», «МАЗ», «НІАВ». З прийняттям у 2016 році ЗУ «Про публічні закупівлі», товариство починає активно брати участь у державних та комерційних торгах, налагоджує партнерські відносини з державними установами, комерційними організаціями та виробниками найрізноманітнішої техніки та обладнання з різних куточків світу. VIPO, ХСМG, IVECO, RENAULT, HIAB, СВЯТОВИТ, SCHMIDT стали надійними бізнес-партнерами компанії, пропонуючи українським споживачам широкий асортимент якісної техніки та обладнання.

Значний досвід на ринку у якості споживача, надійні партнери, своєчасне постачання та якісне обслуговування техніки дали свої результати. Компанія, зараз вже ТОВ «ВК «Автотранспортник», отримала Свідоцтво міжнародного виробника транспортних засобів. Починаючи з 2019 року, випускає їх під брендом «AVTR»

Першим і основним замовником являється Міністерство оборони України, якому компанія поставляє цистерни для перевезення води – АЦПВ. Це новий продукт на ринку України, оскільки цистерна повністю полімерна та нестандартної форми. А втілити ідею допомогли знання ринку і техніки, кваліфікований персонал та власні напрацювання.

На цей час компанія крок-за-кроком завойовує своє місце на ринку. Розробляє новинки, виготовляє під своїм брендом різноманітний товар: автопідйомники AVTR, вакуумні машини, сміттєвози, аварійні майстерні та іншу техніку.

Окрім того, підприємство проводить сервісне обслуговування, ремонт та переобладнання техніки, як власного виробництва, так і інших виробників. Надає послуги з технічного обслуговування на локаціях клієнтів за допомогою виїзних мобільних бригад. Здійснює автотранспортування та доставку вантажів різної категорії автомобільним транспортом. Пропонує послуги логістики – складування та відповідальне зберігання вантажів.

Стабільність, багаторічний досвід, індивідуальний підхід до кожного партнера, етичне ведення бізнесу та інноваційні розробки, дають можливість досягти довгострокових цілей та впевнено рухатися у майбутнє.

Вас може зацікавити

Автопідйомник телескопічний сходинковий 18м АП–18 на шасі IVECO Daily 60

Висота підйому, м

Тип підйомника

Шасі

Колісна формула

Країна виробник

Тип КПП

Марка

Висота підйому, м

Тип підйомника

Шасі

Колісна формула

Країна виробник

Тип КПП

Марка

Автоцистерна питної води AVTR 12 куб на шасі Renault K440

Колісна формула

Тип КПП

Марка

Колісна формула

Тип КПП

Марка

Агрегат для депарафінізації свердловин АДПМ-12150 MAN TGS

Шасі

Колісна формула

Марка

Шасі

Колісна формула

Марка