Усі бренди

Рік заснування: 1955
Країна: Україна
Сайт: avtr.ua

Надійність і досвід перевірені часом – це незмінні супутники співпраці з ТОВ «ВК «Автотранспортник». До цього статусу Компанія впевнено рухалася не одне десятиліття, а починалось все у 50-ті роки.

1955 рік. У м. Фастів (Київська область) було створено АТП, яке налічувало близько 50 одиниць техніки та 70 чоловік персоналу.

Протягом 65-ти річного досвіду компанія нарощує потужності: обслуговує торгівлю, сільське господарство та промисловість 4-ох районів Київської області. За впровадження новітнього човникового методу перевезення сільськогосподарської продукції отримує державну відзнаку. З набуттям Україною незалежності, підприємство також зазнає змін – у 1993-му році трансформується в АТ «Автотранспортник». Далі відкриває для себе міжнародні перевезення – автомобілі курсують в Угорщину, Німеччину, Казахстан, Польщу. У 2007-2013 роках компанія отримує статуси офіційного дилера та авторизованого сервісного центру таких відомих виробників як «КАМАЗ», «МАЗ», «НІАВ». З прийняттям у 2016 році ЗУ «Про публічні закупівлі», товариство починає активно брати участь у державних та комерційних торгах, налагоджує партнерські відносини з державними установами, комерційними організаціями та виробниками найрізноманітнішої техніки та обладнання з різних куточків світу. VIPO, ХСМG, IVECO, RENAULT, HIAB, СВЯТОВИТ, SCHMIDT стали надійними бізнес-партнерами компанії, пропонуючи українським споживачам широкий асортимент якісної техніки та обладнання.

Значний досвід на ринку у якості споживача, надійні партнери, своєчасне постачання та якісне обслуговування техніки дали свої результати. Компанія, зараз вже ТОВ «ВК «Автотранспортник», отримала Свідоцтво міжнародного виробника транспортних засобів. Починаючи з 2019 року, випускає їх під брендом «AVTR» – Завод АВТР

Першим і основним замовником являється Міністерство оборони України, якому компанія поставляє цистерни для перевезення води – АЦПВ. Це новий продукт на ринку України, оскільки цистерна повністю полімерна та нестандартної форми. А втілити ідею допомогли знання ринку і техніки, кваліфікований персонал та власні напрацювання.

На цей час компанія крок-за-кроком завойовує своє місце на ринку. Розробляє новинки, виготовляє під своїм брендом різноманітний товар: автопідйомники AVTR, вакуумні машини, сміттєвози, аварійні майстерні та іншу техніку.

Окрім того, підприємство проводить сервісне обслуговування, ремонт та переобладнання техніки, як власного виробництва, так і інших виробників. Надає послуги з технічного обслуговування на локаціях клієнтів за допомогою виїзних мобільних бригад. Здійснює автотранспортування та доставку вантажів різної категорії автомобільним транспортом. Пропонує послуги логістики – складування та відповідальне зберігання вантажів.

Стабільність, багаторічний досвід, індивідуальний підхід до кожного партнера, етичне ведення бізнесу та інноваційні розробки, дають можливість досягти довгострокових цілей та впевнено рухатися у майбутнє.

Вас може зацікавити

Автопідйомник АП–18 на шасі FOTON AUMARK BJ

Висота підйому, м

Тип підйомника

Шасі

Колісна формула

Країна виробник

Тип КПП

Марка

Висота підйому, м

Тип підйомника

Шасі

Колісна формула

Країна виробник

Тип КПП

Марка

Автопідйомник телескопічний сходинковий 18м АП–18 на шасі IVECO Daily 60

Висота підйому, м

Тип підйомника

Шасі

Колісна формула

Країна виробник

Тип КПП

Марка

Висота підйому, м

Тип підйомника

Шасі

Колісна формула

Країна виробник

Тип КПП

Марка

Автоцистерна / Молоковоз AVTR 10 куб на шасі JAC N200

Об'єм цистерни, м³

Колісна формула

Шасі

Марка

,

Об'єм цистерни, м³

Колісна формула

Шасі

Марка

,