Усі бренди

Год основания: 1937
Страна: Италия
Сайт: iveco.com

Іваново, Росія, берег річки Уводь. Саме там, у 1950 році, почалось будівництво заводу. Цей рік вважається роком заснування Іванівського машинобудівного заводу «АВТОКРАН», який випускає продукцію під брендом «Ивановец». Проте перший автомобільний кран Ивановец випустив лише через 4 роки – у 1954-му. Це був К-51 на базі шасі МАЗ – кран з механічним приводом і вантажопідйомністю 5 тон. Дана модель вже з 1958 – року успішно експортується. Китай став першою країною, куди відправлялись дані автомобільні крани.

Згодом, в 1962 році інженерам заводу вдається спроектувати і реалізувати випуск автомобільного крану, що став легендою – 8Т-210 – технічні характеристики якого дозволили заводу випускати цей автомобіль протягом 20 років. В подальшому завод почав розробляти нові типи автокранів, з гідравлічним приводом. Пережив реконструкцію, при якій випуск машин не зупинявсяі можна було купити новий автокран Ивановец. Нагороди, ордени, «Знак якості» та інші відзнаки стали постійними супутниками діяльності заводу.

Успішно використавши свої знання і досвід, у 2004 році Ивановец презентує новий, перший в Росії, 100-тонний кран- КС-8973.

У 2011 році заводом випущено «ювілейний» кран КС-45717К-3. Він став 150 000 по рахунку.

Автомобільні крани експортувались у більш чим 30 країн світу, включаючи Україну.

Продаж автокрана ивановец в Україні зараз не є топовою, проте купити новий автомобільний кран можливо. Вони (крани) міцно зайняли свою нішу серед великого асортименту автокранів, оскільки мають хороші техніко-експлуатаційні характеристики та являються надійними.

Вас може зацікавити