ДТЕК отримав потужний автомобіль з КМУ від УКР ТРАК

IVECO T-WAY з Краном маніпулятором HIAB

УКР ТРАК передав енергетикам новий потужний автомобіль для виконання різноманітних завдань, особливо в такий складний період, коли важлива надійна та функціональна техніка. Завдяки сучасному обладнанню і відмінним технічним характеристикам, новий автомобіль дозволить оперативно виконувати роботи з ремонту та обслуговування критичної інфраструктури.

Автомобіль з краном-маніпулятором для енергетиків на шасі IVECO

Бортовий автомобіль побудований на шасі IVECO T-WAY AD380T43 з дизельним двигуном CURSOR 13, що відповідає екологічним стандартам EURO V. Сам двигун має потужність 430 кінських сил, що дозволяє ефективно виконувати завдання будь-якої складності. Автомобіль обладнаний автоматизованою коробкою передач ZF Traxon, а його колісна база 6×4 з вантажопідйомністю до 24 тонн, що робить його ідеальним для перевезення важких вантажів.

УКР ТРАК передав ДТЕК IVECO T-WAY з КМУ HIAB

Для виконання поставлених задач було встановлено крано-маніпуляторну установку від світового бренду Hiab, лідера у сфері підйомного обладнання. Кран-маніпулятор має максимальну вантажопідйомність 5 тонн і довжину стріли до 10,5 метрів. Гідравлічна система з електронним управлінням забезпечує високу точність і безпеку роботи, а можливість обертання на 360 градусів дозволяє виконувати різноманітні операції з максимальним комфортом та ефективністю. Крім того, КМУ обладнана пультом дистанційного керування, що полегшує роботу оператора та підвищує рівень безпеки.

КМУ HIAB на IVECO T-WAY купити в Україні

Цікавить техніка? Звертайтесь до виробника!

📲 Відділ продажу: (044) 333 99 33, (095) 333 99 33

📍 Адреса: м. Київ, вул. Павла Усенка, 8