Тітал logo

Тітал

Основний профіль компанії «Tital» - виробництво пожежної, аварійної та рятувальної техніки. Весь свій асортимент фірма поділила на дві основні категорії: основна продукція та обладнання до неї.

Почнемо з першої.

До цієї категорії входять транспортні засоби виробництва «Tital», при чому, як наземний, так і водний. Якщо говорити конкретніше, то компанія виробляє 8 типів транспортних засобів:

 Пожежно-рятувальні автомобілі (наприклад, машини, що використовується для гасіння лісних пожеж, цистерни, чи аеродромні автомобілі)

 Телескопічні підйомники з драбиною (по суті, це пожежні машини з драбинами, щоб було зручно гасити вогонь на висоті)

 Аварійно-рятувальні автомобілі (наприклад, поліцейські машини, машини швидкої допомоги, рятувальні автобуси, машини, що везуть пожежників на виклик і тому подібне)

 Спеціальні автомобілі (тут мова йде про машини, що грають роль пересувної лабораторії, чи авто для перевезення радіоактивних відходів)

 Пожежні катери

 Контейнерні автомобілі (іншими словами, машина швидкого реагування)

 Мобільні пожежні модулі

 Комунальна та інженерна техніка (наприклад, евакуатор, кусторіз)

Тепер, що стосується обладнання. Справа в тому, що більшість вищеописаного транспорту слід замовляти в комплекті зі спецодягом чи інструментами. Без обладнання в певних ситуаціях працювати буде неможливо. Наприклад, це стосується випадку, коли потрібно перевезти радіоактивні речовини – людям необхідний надійний захист. Компанія «Tital» без проблем запропонує вам повний комплект всього, що потрібно:

 Засоби евакуації (костюми альпіністів, рятувальні подушки, носилки)

 Пожежно-технічне обладнання (драбини, пожежні рукава, засоби для видалення диму)

 Аварійно-рятувальне обладнання (пневматичне та гідравлічне обладнання, засоби виявлення)

 Засоби індивідуального захисту (захисні костюми, дихальні апарати)

 Освітлення та енергопостачання (автономні електростанції, переносні ліхтарі, світлові вежі та інше)

 Засоби рятування на воді (гідрокостюми, рятувальні круги, жилети, акваланги, трапи)

 Засоби надання першої допомоги (аптечки, апарати для відновлення дихання, носилки)

Компанія «Укр Трак» - офіційний дилер виробника «Tital», тому у нас ви зможете замовити будь-який продукт цього бренду. Працюємо так, як зручно клієнтам: готові зустрітись, обговорити деталі замовлення, підказати найкращий варіант за філіжанкою запашної кави. Подзвоніть або напишіть нам, і ми виконаємо ваше бажання у визначений термін та підлаштуємося під ваш бюджет.