TIGARBO logo

TIGARBO

У 1945 році в Ростовській області Росії була заснована ремонтно-технічна база. Займалася випуском будівельного і гірничопрохідницького обладнання, а також його ремонтом і обслуговуванням. Пізніше шляхом реорганізації база була перекваліфікована в завод з виготовлення обладнання, яке готує і подає бетонну суміш, виготовлення вантажних кранів і електродів. Починаючи з 1997 року основною діяльністю компанії став випуск будівельного обладнання та електродів.

Зараз завод відомий під брендом «Tigarbo». Бетонозмішувачі цього бренду досить відомі і впізнавані. Їх можна зустріти в найрізноманітніших країнах і на різних шасі - MAN, МАЗ, SCANIA, MERSEDES-BENZ, КАМАЗ, КРАЗ, VOLVO і ін.

В даний час Тігарбо випускає різноманітну продукцію, основою якої є автобетонозмішувачі, бетонні заводи, електроди і кола абразивні, паркові ліхтарі, електромобілі, моторні катамарани і ґрунтообробна техніка.

Завод йде в ногу з часом - використовує в своїй діяльності технологічні новинки: лазерний розкрій, роботизоване зварювання деталей, фарбування і шліфування.

Завдяки досвіду і новітнім технологіям техніка Tigarbo є якісною, надійною, завоювала довіру споживачів і за багатьма відгуками є лідером в різних областях.

Якщо хочете придбати спецтехніку Tigarbo у Києві або з доставкою по Україні - звертайтеся - допоможемо підібрати не тільки автобетонозмішувач, а й іншу техніку цього заводу.

Популярні моделі