СБМ logo

СБМ

ТОВ (раніше ПрАТ) «Спецбудмаш» - вітчизняна компанія, що займається виготовленням будівельної, комунальної, дорожньої техніки та запасних частин. Заснована в кінці 1999 року в Україні, компанія змогла пройти не простий шлях, налагодити виробництво, завоювати ринок і утримувати свої позиції на ньому.

Спецбудмаш – або коротко СБМ – позиціонує себе, як вітчизняний виробник європейської якості та сервісу. Не можемо з цим не погодитись, адже за ці роки спецтехніка СБМ зарекомендувала себе, як техніка, що виконує на всі 100% свої функції – підмітання, розсіювання протиожеледної суміші, піску і солі, прибирання дорожнього покриття, прибирання снігу. А розгалужена дилерська мережа та мережа сервісного обслуговування дозволяють купити спецтехніку Спецбудмаш в будь-якому куточку України.

Виробництво на теренах України має свої переваги – швидке реагування на зміни кон’юнктури ринку, наявність запасних частин до обладнання дає змогу швидко та якісно проводити обслуговування техніки.

Продаж СБМ в компанії УКР ТРАК являється одним із найпопулярніших напрямів – техніка з гідністю витримує конкуренцію на ринку та являється однією із найзатребуванішихсередкомунальних підприємств по всій території країни.

УКР ТРАК являється офіційним дилером Спецбудмаш у Києві.

Ми готові в найкоротші терміни запропонувати якісне рішення на будь-яку вимогу Покупця.

Популярні моделі