НЕФАЗ logo

НЕФАЗ

Самоскиди, бортові причепи та напівпричепи, спеціальні надбудови на шасі автомобілів, сінозбиральні комплекси, автоцистерни, тролейбуси, пасажирські і вахтові автобуси, електробуси. І це ще не повний асортимент продукції, що випускається заводом «Нефаз»

Хоча завод досить молодий - будівництво почалося в липні 1972 року в Республіці Башкортостан, м. Нефтекамськ - але за такий короткий час він зумів зайняти своє місце «під сонцем». Уже в 1977 році зібраний перший десятитонний самоскид "КамАЗ-5511", який в тому ж році став випускатися серійно. З 1982 року Нефаз почав випускати для себе новий вид техніки - вахтові автомобілі. 2000-й рік також став історичним для заводу - був представлений автобус міського типу "НефАЗ-5299". Зараз заводом серійно випускається великий модельний ряд автобусів - міські, міжміські, приміські, автобуси на газ метан, туристичні.

Придбати в Україні техніку Нефаз можливо, проте вона не настільки популярна. Але можна зустріти і причепи Нефаз, і самоскиди, автоцистерни та іншу техніку.

Звернувшись до нас, можна купити причіп Нефаз, вахтовий автомобіль, сільськогосподарську техніку або іншу. Варто відзначити, що причіпна техніка заводу, представлена у великому асортименті.

Популярні моделі