Камаз logo

Камаз

КАМАЗ – це бренд, який за 42 роки існування досяг справді європейського рівня якості. От побачили ви, що їде величезна вантажівка. Скоріш за все, на ній будуть написані ці відомі 5 літер.

КАМАЗ отримав свою скорочену назву від повної - «Камський автомобільний завод». Уявіть собі, перша вантажівка цього бренду зійшла з конвеєру ще в Радянському Союзі у 1976 році. І деякі машини ще і досі на ходу – це дійсно варто уваги.

А починалась історія бренду так. Колись дуже давно (не в часи середньовіччя, але кілька десятиліть вже минуло), не вистачало всім бажаючим вантажних машин з тоннажністю більше 8 тон. Справа в тому, що кількість перевезень в середині СРСР стрімко зростала, проте ні одна із існуючих на той час компаній не могла задовольнити потребу у великому обсязі якісних вантажівок. Тому було прийнято рішення про створення принципово нового виробництва вантажних машин. Будівництво заводу розпочалось у 1969 році і було закінчено у 1976.

А тепер кілька цифр, аби розставити всі крапки. Станом на квітень 2018 року на заводах КАМАЗ було зібрано 2 252 000 автомобілів. Якщо поставити їх всі в рядок, то вийде більше половини довжини земного екватора. Дійсно вражає.

До групи КАМАЗ входить 109 компаній, які розташовані не лише на території Росії, а й в країнах СНД та Європи. У 2009 році 10% акцій компанії було придбано Daimler AG, що дало новий поштовх в розвитку бренду вже з досвідом вантажних автомобілів Mercedes-Benz. В 2017 році, бренд продав 38 тисяч одиниць техніки власного виробництва, майже 10% з яких було відправлено в країни СНД, а також і в Україну. Щороку компанія покращує технічні характеристики і комфорт вантажівок, тому якщо Вам потрібен надійний і недорогий в обслуговування вантажівка, варто звернути увагу на цього виробника і купити КАМАЗ в Україні від офіційного дилера УКР ТРАК.

Новий КАМАЗ ЄВРО 5 і КАМАЗ ЄВРО 6 - побудований з урахуванням всіх трендів екологічності і використовує двигун, який сертифікований за стандартом EURO 5, EURO 6, що гарантує економію палива і викид меншого кількість шкідливих речовин в повітря.

Ви можете придбати у нас будь-яку товарну одиницю, що є в асортименті бренду КАМАЗ: вантажні автомобілі, автобуси, двигуни, силові агрегати, причепи в різноманітній комплектації. Ми не просто продаємо, а ще і надаємо повний спектр послуг. Кожна вантажівка чи інша одиниця товару сервісно обслуговується, до неї надаються запасні частини, також можна замовити їх доставку. Адже коли клієнту зручно – це і нам до вподоби.

Потрібен КАМАЗ – вам до нас!

Популярні моделі