Hyundai logo

Корейський бренд Hyundai як тільки не називають: Хьонде, Хюндай, Хундай, Хьондай. Але суть залишається незмінною: це бренд, що заслужив довіру мільйонів, пережив злети і падіння, післявоєнний занепад і розквіт на початку 21 століття. То ж давайте про все по порядку. Назва компанії вперше пролунала у 1947 році, коли підприємство виконувало замовлення для американських військових. Через 20 років, у 1967-му було створено центр автомобілебудування. Фірма досить швидко перекваліфікувалась із сфери будівництва та судно-будівництва, та почала називатись Hyundai Motor Company. Ось тут все й почалось. А саме, випуск автомобілів різного класу. Спочатку по ліцензії Ford Motor Company, а далі, з 1972 року – самостійно. Першою машиною, яка затрималась на ринку аж на 10 років, починаючи з 1975-го, була відома модель Hyundai Pony. Але справжній прорив чекає на Hyundai тільки з 1998 року. Саме тоді Hyundai купує інший автомобільний бренд - Kia Motors, який не витримав жорсткої конкуренції на азіатському ринку. З того часу починається активна рекламна кампанія, вкладаються кошти в розробку нових моделей та реорганізацію.

На території України офіційним дистриб`ютором бренду є ТОВ «Хюндай Мотор Україна», що працює на вітчизняному ринку з 1999 року. Саме вона займається продажами комерційної лінійки автомобілів Hyundai.

Про які ж моделі йдеться? Всі автомобілі із серії комерційних діляться на дві категорії згідно тоннажності: до 3,5 тон та від 6,5 до 12 тон. В першій категорії машини типу швидкої допомоги, вантажного та вантажно-пасажирського фургона, а також невеличкий автобус моделі Н-350.В другій категорії фургони для вантажних перевезень моделей HD та EX.

Ось іще кілька гучних дат 21 століття. У 2005 році бренд Hyundai увійшов у ТОП-100 світових брендів, а у 2010-му зайняв 5-те місце в списку найбільших авто-виробників світу. На сьогодні, бренд входить у ТОП-10 найдорожчих автомобільних брендів.

Вражаюча історія успіху Hyundai не залишає байдужим. А їх якісні вантажівки та автобуси тим паче.

Компанія «Укр Трак» - офіційний дилер Hyundai. Ми готові запропонувати вам будь-яке вантажне авто із асортименту бренду, попередньо обговоривши усі деталі по телефону чи під час зустрічі за смачною кавою. Звертайтесь, у нас 100% є те, що вам потрібно

Популярні моделі