HIAB logo

HIAB

Компанія HIAB з досвідом роботи майже століття, стала дійсно лідером у своїй ринковій ніші. Рік її заснування -1944, а серійне виробництво техніки було налагоджене у 1947 році – як же давно це було… Але мова не про це, а про те, яку ж класну вантажопідйомну техніку вони виробляють.

Компанія пройшла декілька етапів свого розвитку. У 1985 році HIAB став частиною концерну Partek. На початку 21 століття у власності бренду з`являється компанія Waltco, що виробляє спеціальні пристрої, за допомогою яких вантаж можна підіймати на висоту платформи транспорту. Зовсім скоро бренд робить ще одне придбання – до власності HIAB переходять дві компанії-виробники (Moffett и Princeton) вилкові навантажувачів.

Далі ще цікавіше – бренд об`єднав у собі всі найбільш відомі світові компанії, що працюють у сфері виробництва та реалізації вантажопідйомного обладнання - Zepro, Loglift, Jonsered, Moffett. А з наступного року HIAB стає дочірньою компанією відомої корпорації Cargotec, яка працює на ринку у 120 країн.

Асортимент техніки HIAB є чисельним. Тут і вилкові навантажувачі, і крани-маніпулятори, і системи змінних кузовів, а також гідроборти, лісові маніпулятори та маніпулятори для збору та утилізації відходів.

Потрібна якісна фінська техніка – звертайтесь до нас, адже ми є офіційним дилером HIAB. Ви будете задоволені покупкою.

Популярні моделі