Д ЛАЙТ logo

Д ЛАЙТ

Україна славиться своїми лісами, а компанія ТОВ «Д Лайт» - спецтехнікою для лісової промисловості. Фірма почала свою роботу у 2001 році, та одразу поставила собі за мету задовольнити попит на обладнання у сфері лісництва. Ідея виявилась успішною – нині підприємство одне з лідируючих на вітчизняному ринку.

А все починалось зі співробітництва. Молодому колективу засновників «Д Лайт» вдалось домовитись із Харківським автомобільним ремонтним заводом з приводу виробництва лісовозів. Тільки уявіть, обладнання виготовлялось на основі вантажних авто Урал. Маніпулятори Loglift ставили б/у, проте після їх капітального ремонту. Тож все працювало, немов часовий механізм. Згодом компанія отримала неабиякий досвід, адже фахівці навчились виявляти слабкі сторони машин та способи уникнення розповсюджених проблем. Попит на подібну техніку невпинно зростав, і тут наступає ще один етап. «Д Лайт» заміняє маніпулятори б/у на нові від заводу Palfinger, а також починає використовувати до цього невідому систему – механізм вантажно-розвантажувальний. Інакше це обладнання називається мультиліфт. Саме після цього етапу в асортименті компанії з`являється нова лінійка техніки: ломовози та автомобілі з мультиліфтами. А далі фірма починає співпрацювати з відомими європейськими брендами, наприклад, італійською компанією AMCOVEBA, чи фінським виробником FarmiForest, або словенською фірмою Tajfun.

На сьогодні в асортименті бренду «Д Лайт» такі товарні одиниці:

 Спецтехніка (ломовози, лісовози, вантажівки з КМУ, самоскиди з маніпуляторами)

 Маніпулятори (гакові, лісні, тросові, тракторні, стаціонарні)

 Причепи та напівпричепи

 Трелювальне обладнання (трелювальні трактори, канатні дороги)

 Дроворуби та подрібнювачі

 Сільськогосподарська техніка

 Запчастини

«Д Лайт» - не перепродує техніку, а виробляє її у власних цехах і пропонує гарантійне та післягарантійне обслуговування. Фішка компанії – мобільні сервісні центри, які можуть виїхати в будь-яку точку України ремонтувати обладнання на території замовника.

Ми - офіційний дилер бренду, тому пропонуємо вам придбати обладнання «Д Лайт». Звертайтесь до нас та отримайте детальну консультацію. Готові зустрітись з вами особисто, поспілкуватись по телефону, тримати зв`язок по е-мейл чи мессенджеру. Приймаємо замовлення у будь-який зручний для вас спосіб.

Завжди до ваших послуг, компанія «Укр Трак»