26 червня 2018

Made in Belarus!

Яка головна подія весни 2018 року у сфері спецтехніки? Це виставка MadeinBelarus, що відбулась з 10 по 14 квітня у МВЦ, м. Київ. «Укр Трак» представив декілька дуже цікавих експонатів, і перший з них – вакуумно-підмітальна машина бренду «Schmidt». Спецтехніка на базі шасі МАЗ, має змінне обладнання, тому агрегат можна використовувати у будь-яку пору року. В літній період машина грає роль величезного пилососу з об’ємом баку 1200 літрів та бункером 6 метрів кубічних. Взимку до машини монтується розкидач солі ємністю 7 метрів кубічних. Цифри говорять самі за себе – солідний агрегат.

Другий експонат – автопідйомник ВІПО-18-01. Він особливий своїми технічними характеристиками. Вантажопідйомність люльки складає 300 кг, що на цілих 50 кг більше від аналогів. Допоможе дістатись на висоту 18 метрів, а виліт стріли складає 12,5 метрів. Агрегат розвиває неабияку швидкість – до 70 км/год., при повній масі 10 тон. Знову ж таки, машина створена на базі шасі МАЗ.

А ось третій експонат – це вуличний пилосос бренду «Areksan», з вражаючим показником продуктивності всмоктування (20 000 метрів кубічних з годину) та величезним баком для води (1500 літрів).