19 листопада 2019

КомунТех - 2019

КомунТех - 2019- фото новини

З 5 по 7 листопада 2019 року на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ. Броварський проспект, 15) відбувся провідний галузевий захід – ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех – 2019».

На ній українські та зарубіжні підприємства вивели найсучаснішу техніку та устаткування для утримання дорожньо-транспортної інфраструктури, діяльності у сфері поводження з побутовими відходами, управління дорожнім рухом та здійснення його безпеки, благоустрою населених пунктів, тощо.

Цьогорічна виставка налічувала більше 200 учасників з різних куточків України та Світу. Відвідувачі мали змогу ознайомитись з найрізноманітнішою технікою:-

- вакуумні підмітально-прибиральні машини

- снігоприбиральна техніка,

- асенізаційні машини

- комунальні трактори, сміттєвози,

- аварійно-ремонтні машини, евакуатори, екскаватори, бульдозери,

- автовишки, автогрейдери,

- машини для ямкового ремонту та багато іншого.

ТОВ «УКР ТРАК» ось уже вдруге являється учасником виставки «КомунТех». Цього разу наша компанія представила на виставці КМТ «Двіна» 3200.8 - Крано-маніпуляторну установку, яка встановлюється на базове шасі трактора МТЗ 92П та Автопідйомник ВИПО-18-01 на базі МАЗ 4371. Запропонована для ознайомлення техніка повністю являється творінням білоруських інженерів. А ми, як офіційні дилери, мали змогу поділитись досвідом її використання з відвідувачами виставки.

Участь в даній виставці надала можливість нашій компанії вивчити кон'юнктуру ринку, встановити нові контакти, залучити інвесторів і спонсорів та укласти вигідні контракти. Окрім того ми отримали настільки позитивний заряд енергії від спілкування з відвідувачами, колегами та партнерами, що його вистачить до наступного разу.

Зустрінемось на виставці!