24 травня 2018

АГРО-2017

Куди ж без участі у спеціалізованих виставках? Наші партнери, бренд МАЗ, активно виставляють свою техніку на експозиції. Цього разу на АГРО-2017. Там були представлені принаймні дві новинки, яких раніше на ринку не було. До речі, обидві з них українського виробництва.

І ось перша прем`єра – зерновоз моделі МАЗ-6501С5 (АС 1422). Виробництво налагоджене в м. Ніжин. Якщо говорити простими словами про найважливіше, чим володіє ця сільськогосподарська вантажівка, так це місткий, просто велетенський відсік - машина може перевозити до 16,2 тон зерна чи іншого вантажу. Зверху платформи продуманий спеціальний тент, що захистить вантаж від вологи та бруду. Тут навіть є ABS, протибуксирувана система, а також комфортне місце сну для водія.

Прем`єра номер два – самоскид, створений на база шасі МАЗ-4381N2, що виробляється в місті Кременчуг. І ось декілька показових цифр: висота борта 120 см, загальний об`єм відсіку складає 11,4 метри кубічних, а по вазі він здатен перевозити 5,3 тони. Скидати вантаж можна по трьом напрямкам - ця дія виконується за допомогою гідравлічного механізму. Дана вантажівка має одні з найкращих характеристик, що стосується експлуатації, в області машин середньої тоннажності.