XCMG logo

XCMG

Про бренд XCMG не чув хіба що лінивий! А техніку, яка виробляється цією компанією не помітити важко.

Ну а почалось все з… чавуну. В 1943 році був заснований завод по виготовленню чавуну Huaxing, який став попередником XCMG. А вже з 1957 року компанія проектує і виготовляє перший баштовий кран, потім перший 10-и тонний паровий дорожній каток, далі 5-и тонний автокран. З тих пір компанія ХСМГ тільки нарощувала виробництво, успішно розробляла та впроваджувала нову спецтехніку, яка отримувала тільки найвищі нагороди. Про це свідчить отримання компанією у 2003 році першого місця з випуску будівельної техніки XCMG в Китаї.

А вже в 2011 році XCMG підкорила зовнішній ринок і увійшла в п’ятірку лідерів з виготовлення будівельної техніки у Світі. Автокрани XCMG допомогли компанії отримати перше місце у Світі по їх виготовленню. Це було у 2012 році. В тому ж році з конвеєру зійшов найбільший в Світі кар’єрний самоскид DE400, найбільший по вантажопідйомності і найтехнологічніший всюдихідний кран ХСА5000. З самого початку компанія випереджає свій час і завжди радує споживачів новинками техніки, розробками і масштабними проектами та технікою.

Хоча бренд ХСМГ в Україні ще не популярний. Проте, компанія крок-за-кроком завойовує ринок. А спецтехніка, її надійність, якість та технології говорять самі за себе.

УКР ТРАК – дилер XCMG в Україні – розділяє її дух: - Інновації, Виклик, Співпраця, Інтеграція. І прагне щоб технікa XCMG в Україні була пізнавана і популярна.

Відмінна якість - це міст до Світу!

Популярні моделі