VIPO logo

VIPO

«ВИПО» – білоруський бренд, що заслужив увагу та широке визнання. Назва розшифровується, як «Витебские подъемники», звідси й скорочена абревіатура. Компанія створена у 2009 році і за 9 років роботи на ринку виготовила більше 3500 підйомників. Що ж входить до асортименту продукції бренду «ВИПО»? Тут є декілька категорій товарних одиниць: автогідропідйомники (всього виробляється близько 60 різновидів), крани (близько 50 модифікацій) та крано-маніпуляторні установки (16 різних моделей). Цього вже достатньо, щоб активно працювати на ринках країн колишнього СНД, проте Вітебський завод має ще один козир у рукаві. Бренд володіє 7 патентами на виготовлення техніки, яка не має аналогів у країнах ближнього зарубіжжя: це обладнання для обслуговування метрополітенів, техніка для потреб міністерств оборони та МНС, машини для використання в гірсько-видобувній промисловості.

Завод «ВИПО» достатньо продуктивний, він здатен виготовляти 45 моделей товарних одиниць в місяць, експортуючи їх в країни СНД, а також і в Україну.

Ми – офіційні дилери «ВИПО». Пропонуємо перевірену в роботі продукцію білоруського виробника, що вийшла за якістю на один рівень з європейською.

Популярні моделі

Автогідропідйомник ВИПО-12 А22 NEXT фото
Популярний і неповторний підйомник для міської зони. Автогідропідіймач гідравлічний ВІПО-12т, телескопічний. Єдиний підйомник з висотою підйому 12 м. І вильотом стріли 9 м.
Автогідропідйомник ВИПО-32-01 фото
ТЕЛЕСКОПІЧНИЙ З ДОДАТКОВИМ КОЛІНОМ