OIL & STEEL logo

OIL & STEEL

OIL & STEEL AERIAL PLATFORMS (ОЙЛ ЕНД СТІЛ) – це промислова компанія, яка розробляє, виробляє та продає високоякісні підйомні платформи (автопідйомники). Компанія – ще мало відома на теренах України, але дуже популярна в Європі. Була заснована в 1995 році. Її штаб-квартира знаходиться в Сан-Чезаріо-суль-Панаро - Модена Італія. Місце було обрано після будівництва футуристичного комплексу, в якому зараз розміщені офіси управління та всі відділи компанії: продаж, маркетинг, інжиніринг та дизайн, адміністрація, технічна допомога, комплектуючі та робочий персонал.

Марка OIL AND STEEL відразу продемонструвала надзвичайну якість та талант до інновацій, які пізніше виведуть фірму не лише на вершину італійського ринку, а й - що ще важливіше - на вершину європейського.

У 1996 році увага компанії до розвитку ринку дала свої позитивні результати, коли вона першою запустила лінійку гусеничних платформ, оснащених гідравлічно опущеними опорами, що називаються Octopussy (Восьминіг). Надзвичайна компактність та універсальність зробили це інноваційне обладнання бестселером, і воно досі залишається в топі серед асортименту компанії.

У середині 2003 року ОЙЛ ЕНД СТІЛ стала часиною PM Group S.p.a.- компанії, яка є провідним італійським виробником гідравлічних кранів, що встановлюються на вантажівки. Побудова міцних традицій, технологій та інновацій дозволила PM встановити надійні професійні відносини та завоювати все більші частки ринку в Італії та за кордоном. В даний час асортимент ПМ включає понад 50 серій із понад 350 налаштувань.

На виробничому заводі OIL & STEEL у Сан-Чезаріо-суль-Панаро проходять всі етапи виробничого циклу. Сюди входять контроль якості, складання та випробування, причому останні проводяться в повному обсязі (з використанням ваг для випробувань навантаження, обертання та видовження) на кожному окремому товарі, який залишає виробничу лінію. На заводі в Сан-Сезаріо - як і у всіх філіях, і у всіх дилерів - передача кожної одиниці продукції супроводжується інструктажем для клієнтів щодо використання та обслуговування.

Сьогодні OIL & STEEL S.p.a. - це динамічний бізнес, який лідирує на своєму ринку на європейському рівні. Як частина PM Group S.p.a, вона є однією з провідних міжнародних фірм у секторі повітряних робіт. Їй вдалося заслужити повну довіру до італійського та європейського ринків, завоювавши значні частки ринку (40% італійського ринку і 15% європейського ринку). Асортимент ОЙЛ ЕНД СТІЛ складається з 5 ліній та понад 30 моделей, які можна встановити на вантажівки вагою до 3,5 тон.

Суворі виробничі процеси, велика увага до якості продукції та точне післяпродажне обслуговування - це елементи, що характеризують компанію.

Ключовими моментами товарної стратегії бренда OIL & STEEL є: продуктивність, простота і надійність.

Компанія поставила собі за мету присутність на всіх 5 континентах, одночасно забезпечуючи продукцію та послуги на високому рівні. OIL AND STEEL разом з ТОВ «УКР ТРАК» роблять спільний крок до цієї мети - оскільки придбати автопідйомники ОЙЛ ЕНД СТІЛ можна і в Україні. Виробник пропонує модельний ряд від найменших - 14 м., і закінчуючи підйомниками до 63 м. При цьому конструкція стріли може бути телескопічна або важільна, в залежності від специфіки виконуваних робіт. ТОВ «УКР ТРАК» встановлює платформи OIL & STEEL на різне шасі, в залежності від потреб наших клієнтів.

Популярні моделі