МАЗ logo

МАЗ

Мінський автомобільний завод. Історія бренду починається з 1944 року, одразу після звільнення столиці Білорусі від німецьких військ. Вже у 1947 році було випущено 5 вантажівок вантажопідйомністю 6 тон, які готувалися спеціально до свята 7 листопада.

МАЗ напрочуд швидко розвивався, і вже у 1951 році була випущена солідна партія вантажних автомобілів – 25 тисяч замість 15. Враховуючи стан економіки країн колишнього СРСР в післявоєнний період, це просто небачені результати. Прототипи найперших вантажівок бренду можна побачити навіть зараз у робочому стані. Ось що значить білоруська відповідальність – зроблене на совість!

Білоруське виробництво не стоїть на місці, і вибивається в ряди лідерів. У 1958 році в Брюсселі МАЗ приймає участь у виставці, де модель вантажівки МАЗ-503 із вантажопідйомністю 40 тон отримує найвищу нагороду.

Ну, а далі цілий ряд приємних для бренда подій: налагоджується серійний випуск вантажівок, використовуються новітні технології, розширюється асортимент. Всього компанія виробляє близько 400 різних одиниць техніки та комплектуючих. Ще одним значним поштовхом до розвитку стає підписання у 1997 році угоди про спільне виробництво вантажівок з німецьким виробником світового рівня MAN.

Так, прямо ідеальна історія успіху. А ви бачили новенькі автобуси та тролейбуси МАЗ? Їх не відрізнити від європейських, як ззовні, так і по «начинці». На майбутнє у білорусів багато планів, які вони активно взялись реалізовувати. Бренд замахнувся на випуск новітніх двигунів разом із Weichai Power, всесвітньо відомим заводом, що став китайським партнером МАЗ. Серійне виробництво планується налагодити вже у 2019 році під Мінськом.

Ми – офіційні дилери бренду МАЗ, тому завжди будемо раді допомогти обрати вантажівку для ваших потреб. У нас ви зможете напряму придбати будь-яку модель з асортиментного ряду бренду та проконсультуватися із професіоналами.

Потрібен МАЗ – вам до нас!

Популярні моделі

Бортовий автомобіль МАЗ 4371 (Зубренок) фото
Автомобіль бортовий вантажопід'ємністю від 4425 кг до 5800 кг
Тягач МАЗ 6430 фото
Тягач сідельний з колісною формулою 6х4 та вантажопід'ємністю від 22500 кг