Наші партнери

АМАКО logo
АМАКО

ТОВ «АМАКО УКРАЇНА» – один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту. Компанія представляє такі бренди сільгосптехніки як Massey Ferguson, Challenger, Maschio Gaspardo, Geringhoff, Bicchi, WESTERN, а також комерційні автомобілі IVECO.Компанія АМАКО розпочала свою діяльність у 1996 році і є частиною потужної міжнародної групи компаній Alkhorayef Group.

Укравтозапчастина logo
Укравтозапчастина

Товариство з обмеженою відповідальністю "Укравтозапчастина" засноване в 1995 році, посідає лідируючі позиції на ринках тракторів, сільськогосподарської і спеціалізованої техніки, мототехніки, запасних частин, акумуляторів, шин, дисків, мастильних, експлуатаційних та ремонтних матеріалів. Товарний каталог підприємства нараховує понад 42 000 найменувань.

Пожмашина logo
Пожмашина

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ «ПОЖМАШИНА» є провідним виробником пожежної та іншої спеціалізованої техніки. Завдяки великому науково-технічному та виробничому потенціалу, високій кваліфікації працівників, а також сучасним виробничим потужностям, підприємство займає лідируючі позиції по забезпеченню замовників України і інших країн пожежною, аварійно-рятувальною.

Корпорація Богдан logo
Корпорація Богдан

Корпорація «Богдан», одна з найбільш динамічних за розвитком компаній в Україні, об’єднує в собі потужності для виробництва автобусів і тролейбусів, легкових авто, вантажної, комерційної та спеціалізованої техніки, а також має власну розгалужену торгівельно-сервісну мережу. Автомобілебудівні підприємства, що входять до складу корпорації, є системними для економіки регіонів в яких вони розташовані.

Egritech logo
Egritech

Інжинірингова компанія "Gartech Group", яка працює на британському ринку, спільно з вітчизняними промисловцями створила торговий дім "Egritech". Ми переконалися в тому, що на українському ринку, на момент створення компанії, не було аналогів тому, що пропонувала "Egritech" Сільськогосподарська техніка не є чимось новим і незвіданим. Нами була взята технічна база британських розробок і особливості вітчизняного грунту.

Завод «Сінергія logo
Завод «Сінергія

ТОВ «Завод« Синергія »- це повнопрофільне підприємство (із замкнутим циклом) з розробки та виготовлення складної машинобудівної продукції - плунжерних насосів високого тиску з широким спектром технічних характеристик (подача від 0,1 л / сек до 60 л / сек і тиском до 125 МПа) і насосних установок різного призначення з дизельним і електричним приводом на їх базі.

ТЗГОіА logo
ТЗГОіА

ВАТ «Туймазінський завод геофізичного обладнання і апаратури» став до ладу в 1957 році як спеціалізоване підприємство по ремонту тракторів і автомашин - Туймазінський автотрактороремонтний завод. Однак, у зв'язку з інтенсивним пошуком і освоєнням родовищ нафти і газу через кілька років профіль заводу був змінений для задоволення потреб радянської геофізики.